<<  İletişim ve Talep  >>

 

ESPA PANO; Elektrik Panolarının imalat ve pazarlama alanında faaliyet göstermektedir.

 

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

 

Kuruluşundan günümüze kadar geçen zaman içinde  pek çok firma, şahıs, kurum ve kuruluşa  başarıyla hizmet vermiştir.

 

Günümüz rekabet şartlarında doğru mühendislik çözümlerine inanan firmamız bir taraftan uygun fiyat, kaliteli ürün, doğru pazarlama ve müşteri memnuniyeti ile sürekli bir büyüme hedefine yürürken bir taraftan da alanında uzman mühendis ve teknik kadrosu ile müşterilerine kaliteli hizmet vermektedir.

 

Hizmet Alanımız içinde;

                                                                                                                 
AG ve OG projelerine göre komple elektrik ve elektromekanik montajları, Her türlü elektrik panoları imalatı ve montajı, Otomasyon projelerinin hazırlanması, Malzeme temini ve komple saha montajları, Elektrik enstrüman montaj işleri, Genel elektrik ve enstalasyon işleri, Her türlü elektrik arıza tespit ve giderilmesi, Aydınlatma ve sinyalizasyon tesisatları, Regülatör satış, montaj, bakımı ile Ups satış, montaj ve bakımı yer almaktadır.

 

Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir. Bu etken aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük bir motivasyon kaynağıdır.

 

Firma olarak biz; servis, işçilik ve malzeme kalitesi olarak " Espa Pano " isminin bir marka gibi aranılan ve anılan bir isim olmasını sağlamak gayret ve çabası içindeyiz.

 

Konusunda lider, saygın, çalışanı , tedarikçisi ve içinde bulunduğu toplumla birlikte sürekli gelişen bir firma olarak; ürünlerimize ihtiyaç olduğunda akla ilk gelen isimlerden biri olmaktır.

 
Espa Pano
Elektrik Pano Sistemleri